Błyskawica w Finale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
Dodane przez Administracja dnia Kwiecień 05 2019 21:07:37
W miniony weekend 23 i 24 marca juniorzy młodsi UKS Błyskawica Niechanowo rozegrali Półfinał Mistrzostw Polski w Unihokeju, który został rozegrany w Orzyszu.

6. KS „DRAGONS” PŁOSKINIA /warmińsko-mazurskie/

Wyniki naszej drużyny w czasie Półfinałów Mistrzostw Polski wyglądają następująco:

• UKS Błyskawica Niechanowo 10:2 UKS Pancerni Żurawica

• UKS Błyskawica Niechanowo 6:1 KS Dragons Płoskinia

• UKS Błyskawica Niechanowo 5:2 UKS Jedynka Orzysz

• UKS Błyskawica Niechanowo 5:5 UKS Bankówka Zielonka

• UKS Błyskawica Niechanowo 2:5 UKS Absolwent Siedlec

Ostatecznie Błyskawica zajęła III miejsce z trzema zwycięstwami, jednym remisem i jedną porażką na koncie.

Warto nadmienić, że nasi dwaj zawodnicy Eryk Krawczyk i Jakub Marciniak zostali wybrani do MVP turnieju jako najlepszy lewy obrońca i lewy napastnik.

Wielkie gratulacje dla całej drużyny za wzorową współpracę na boisku, każdy z dał z siebie tyle ile powinien dlatego teraz drużyna Błyskawicy będzie mogła walczyć o medale Mistrzostw Polski w Unihokeju.