Juniorzy młodsi zakończyli fazę grupową w rozgrywkach PZUnihokeja
Dodane przez Administracja dnia Grudzień 11 2018 16:00:49

W niedzielę 9 grudnia 2018 roku w Nowym Mieście nad Wartą UKS Błyskawica zorganizował II Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy.


Rozszerzona zawartość newsa

W niedzielę 9 grudnia 2018 roku w Nowym Mieście nad Wartą UKS Błyskawica zorganizował II Turniej Eliminacyjny o Mistrzostwo Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy.W zawodach wzięły udział 4 drużyny:
TLU Kala Izolacje Toruń
UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost


Wynikli rozegranych meczów:
TLU Kala Izolacje Toruń 4:4 UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Absolwent Siedlec 2:7 UKS Fenomen Babimost
TLU Kala Izolacje Toruń 3:8 UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost 4:7 UKS Błyskawica Niechanowo
UKS Błyskawica Niechanowo 1:5 UKS Absolwent Siedlec
UKS Fenomen Babimost 5:0 TLU Kala Izolacje Toruń

Podsumowując cały turniej to było OK.
W pierwszym meczu to ewidentnie zabrakło nam szczęścia obijaliśmy słupki i poprzeczki. Do tego doszło brak współpracy drużynowej, trochę bezmyślności przy ustawianiu się do pozycji strzeleckiej, niepotrzebny chaos w grze ale co by nie mówić był remis i punkt został wyrwany.Drugi mecz to troszkę wyciągnięcie wniosków z błędów z pierwszego meczu. Mimo, że przeciwnik bardzo trudny bo Babimost to dajemy radę i zdecydowanie wygrywamy. Głównym motorem napędowym w tym meczu jest Eryk, któremu wszystko wchodziło. Był to niewątpliwie dzień Eryka, który spisywał się doskonale. Brawo Eryk.Trzeci mecz to dokładnie odwrotność drugiego. Totalnie nie istniejemy na boisku. Zawodnicy są zmęczeni i zamiast mądrze stać i czekać na okazję biegają byle gdzie tracą siły na nieskoordynowane akcje, jakieś kiwki, dziwne zagrania a jednocześnie brak sił na powroty. Nie słuchamy trenera, co mówi bo po co przecież mam 14 lat i wiem wszystko. Jakby tego było mało kolesie na ławce kłócą się tak, że nie długo by się pogryźli. Trener zajmuje się jak rozdzielić dwóch asów zamiast jak pomóc swoim zawodnikom.
W tym meczu poszło wszystko tak jak nie powinno i musimy jak najszybciej zapomnieć o tym koszmarze.

Tabela końcowa po 2 turniejach eliminacyjnych:Niestety zajmujemy 3 miejsce i nie zakwalifikowaliśmy się do półfinałów Mistrzostw Polski. Przed nami ćwierćfinały.