Runda rewanżowa juniorów z I LO Gorzów Wlkp
Dodane przez Administracja dnia Grudzień 05 2018 20:02:44
W sobotę i niedzielę 1 i 2 grudnia 2018 roku drużyna naszych juniorów podejmowała jako gospodarz w Nowym Mieście nad Wartą drużynę I LO Gorzów Wlkp.Rozszerzona zawartość newsa
W sobotę i niedzielę 1 i 2 grudnia 2018 roku drużyna naszych juniorów podejmowała jako gospodarz w Nowym Mieście nad Wartą drużynę I LO Gorzów Wlkp.

Pierwszy mecz nasza drużyna rozegrała od samego początku po mistrzowsku. Bez żadnych kompleksów zaatakowaliśmy przeciwnika i zaskakująco łatwo przyszlo nam zdobycie 4 bramek. Niestety potem przeciwnik się obudził i w drugiej tercji bezlitośnie nas punktował.
Jednak III tercja również należała do nas skutecznie odcinaliśmy ich najlepszego zawodnika od piłki a sami bezlitośnie punktowaliśmy przeciwnika, który pogubił się całkowicie i zaczął grać brutalnie. Na szczęście sędziowie stanęli na wysokości zadania nie dopuszczając do eskalacji napięcia.


Niestety niedzielne poranki nie należą do naszych mocnych stron. Od samego początku przeciwnik zaatakował zdecydowanie i mocno a nasza drużyna spała na boisku. W połowie I tercji nastąpiło przebudzenie i tercja zakończyła się remisem.
Niestety II tercja podobnie jak w sobotę przegrana po raz kolejny nie potrafiliśmy upilnować jednego zawodnika, który kręcił całą grą a do tego pechowo nic nie wpadało do bramki przeciwnika mimo dużej ilości oddanych strzałów na bramkę przeciwnika.
III tercja to ciąg dalszy naszej bezradności wobec przeciwnika i słabej skuteczności. Bramkarze nie słuchają zaleceń trenera i dwukrotnie dają sobie strzelić karnego.

Jednak patrząc całościowo dodajemy 3 pkt i w tabeli umacniamy się na 3 pozycji w grupie B i jeżeli będziemy grać tak dalej to bez dodatkowych kwalifikacji awansujemy do najlepszej 8 w Polsce na co bardzo liczę.