Coraz bliżej III miejsca w grupie B w kat. junior starszy
Dodane przez Administracja dnia Listopad 23 2018 11:37:39
W dniach 17 i 18 listopada 2018 roku drużyna niechanowskiej Błyskawicy udała się do Torunia by w dwumeczu rundy zasadniczej rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Unihokeju powalczyć o III miejsce w grupie.

Rozszerzona zawartość newsa

Poraz kolejny dzielimy się punktami z drużyną w Toruniu. Nasza drużyna zagrała obydwa mecze bardzo niestabilnie pierwszy rozpoczęła bardzo dobrze jednak przy prowadzeniu 6:2 i początku 3 tercji rozpoczęła się chaotyczna gra, która pozwoliła przeciwnikowi wyrównać. Na szczęście na 1 minutę przed końcem trafia ładną bramkę, co daje nam zwycięstwo.

Drugi mecz to od początku nie wiadomo co to. Chcemy albo nie chcemy grać stoimy i rozkładamy ręce. Na samym początku meczu w ciągu 2,5 min tracimy 3 bramki. Taki obrót sytuacji ustawia przeciwnika w bardzo dogodnej sytuacji. W nasze drużynie cały czas chaos pojedyncze bramki nie pozwalają nam dogonić przeciwnika. Gdy już się wydaje, że jesteśmy w tragicznej sytuacji podrywamy się i w ciągu 3 minut zdobywamy 3 bramki. Bardzo mocno naciskamy przeciwnika w jego szeregach mamy chaos ale niestety zabrakło nam czasu i mecz ostatecznie przegrywamy 9:7.

Te mecze mogły być dużo lepsze. Nie może być tak, że gdy przeciwnik wyjdzie trochę bliżej pod naszą bramkę tracimy głowę a niektórzy chłopacy są wręcz spanikowani. Zamiast konsekwentnie grać to, co trener rozrysował kombinujemy siejąc chaos we własnych szeregach.