Dziwne mecze w Gorzowie Wlkp.
Dodane przez Administracja dnia Październik 16 2018 10:20:36
Kolejny dwumecz w ramach rozgrywek juniorów starszych o Mistrzostwo Polski to mecze z drużyną 1LO Gorzów Wlkp.


Rozszerzona zawartość newsa
Kolejny dwumecz w ramach rozgrywek juniorów starszych o Mistrzostwo Polski to mecze z drużyną 1LO Gorzów Wlkp.Pierwszy mecz zaplanowany był na sobotę na godz.18.00. Mecz się nie odbył ponieważ sędziowie nie dopuścili do rozegrania meczu, ze względu na brak opieki medycznej zgodnej z Regulaminem Rozgrywek polskiego Związku Unihokeja.
Nasza drużyna czekała zgodnie z regulaminem Rozgrywek miała obowiązek czekać 15 min. Jednak wychodząc na przeciw sytuacji i zgodnie z ustaleniami z sędziami czekaliśmy 30 minut.
Mecz jednak się nie odbył a nasza drużyna zainkasowała 3 pkt i mogliśmy spędzić resztę wieczoru w hotelu oglądając mecz półfinałowy naszych siatkarzy.Następnego dnia meldujemy się na hali i rozgrywamy regulaminowy mecz (już nie ma problemów z opieką medyczną)
Nasi bramkarze przysypiają początek meczu są zaskoczeni strzałami z dystansu. W ciągu 10 min tracimy 3 bramki i to w taki sposób, że co strzał na bramkę to to wyciągamy piłkę z siatki. Na szczęście Andrzej wytrzymał ciśnienie i odetchnęliśmy. Bramka Stevego podniosła nas trochę na duchu jednak kicks Jakuba i strata bramki spowodowała nerwowość w naszej drużynie.

W drugiej tercji obudziliśmy się zaczynamy grać na swoim normalnym poziomie. Wygrywamy tercję 3:2. Przeciwnik nie wykorzystuje rzutu karnego.

Trzecia tercja bardzo wyrównana na styku jednak wynik pokazuje co innego. Po bramce straconej w przewadze znowu powraca irytacja w zespole. Trener stara się uspokoić zdenerwowaną drużynę żeby skupiła sie na grze. Natomiast ostatnia bramka to już regularna kłótnia na boisku. Niestety nie jest to dobry obraz naszej drużyny jeżeli po całym meczu dobrej i momentami wyrównanae grze drużyna kłóci się między sobą zamiast szukać rozwiązania jak powstrzymać rozpędzonego przeciwnika.