Podział punktów na początek sezonu
Dodane przez Administracja dnia Wrzesień 26 2018 16:22:27
W dniach 15 i 16 września 2018 w Nowym Mieście nad Wartą rozegrany został dwumecz rundy zasadniczej o Mistrzostwo Polski w kategorii junior starszy. Nasza drużyna zmierzyła się z drużyną TLU Kala-izolacje Toruń.

Rozszerzona zawartość newsa

Poniżej zamieszczamy skróty meczów:

Pierwszy mecz w wykonaniu naszej drużyny rozpoczęliśmy bardzo słabo. Całą pierwszą tercję mieliśmy optyczna przewagę jednak nie potrafiliśmy wykorzystać swojej przewagi. Oddawaliśmy bardzo mało celnych strzałów na bramkę a jak już oddawaliśmy to z ostrego kąta zamiast sprzed bramki przeciwnika. Jeden atak na naszą bramkę i kończymy tercję remisem 1:1.
W kolejnej tercji pozwalamy rozkręcić się przeciwnikowi i przegrywamy drugą tercję. Natomiast trzecią tercję skromnie wygrywamy ale jest już za późno żeby odrobić straty.Cały mecz przegrywamy dając sporą dawkę radości przeciwnikowi.

Początek drugiego meczu bardzo dobry w naszym wykonaniu tym razem nie przespaliśmy początku. Pierwsza tercja układa się po naszej myśli. Drugą tercję minimalnie przegrywamy niestety po błędach indywidualnych. jako drużyna gramy nieźle jednak bramki tracimy po serii błędów indywidualnych naszych zawodników. Takie błędy nie moga się zdarzać bo są dla nas bolesne nie dość, że tracimy bramki to jeszcze do naszej drużyny wkrada sie niepotrzebny chaos.