Strona G堯wna · Artyku造 · Download · Kategorie News闚 13 Grudzie 2018 10:20

Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Coraz bli瞠j III miejsca w grupie B w kat. junior starszy
W dniach 17 i 18 listopada 2018 roku dru篡na niechanowskiej B造skawicy uda豉 si do Torunia by w dwumeczu rundy zasadniczej rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Unihokeju powalczy o III miejsce w grupie.

Poraz kolejny dzielimy si punktami z dru篡n w Toruniu. Nasza dru篡na zagra豉 obydwa mecze bardzo niestabilnie pierwszy rozpocz窸a bardzo dobrze jednak przy prowadzeniu 6:2 i pocz徠ku 3 tercji rozpocz窸a si chaotyczna gra, kt鏎a pozwoli豉 przeciwnikowi wyr闚na. Na szcz窷cie na 1 minut przed ko鎍em trafia 豉dn bramk, co daje nam zwyci瘰two.

Drugi mecz to od pocz徠ku nie wiadomo co to. Chcemy albo nie chcemy gra stoimy i rozk豉damy r璚e. Na samym pocz徠ku meczu w ci庵u 2,5 min tracimy 3 bramki. Taki obr鏒 sytuacji ustawia przeciwnika w bardzo dogodnej sytuacji. W nasze dru篡nie ca造 czas chaos pojedyncze bramki nie pozwalaj nam dogoni przeciwnika. Gdy ju si wydaje, 瞠 jeste鄉y w tragicznej sytuacji podrywamy si i w ci庵u 3 minut zdobywamy 3 bramki. Bardzo mocno naciskamy przeciwnika w jego szeregach mamy chaos ale niestety zabrak這 nam czasu i mecz ostatecznie przegrywamy 9:7.

Te mecze mog造 by du穎 lepsze. Nie mo瞠 by tak, 瞠 gdy przeciwnik wyjdzie troch bli瞠j pod nasz bramk tracimy g這w a niekt鏎zy ch這pacy s wr璚z spanikowani. Zamiast konsekwentnie gra to, co trener rozrysowa kombinujemy siej帷 chaos we w豉snych szeregach.