Strona G堯wna · Artyku造 · Download · Kategorie News闚 13 Grudzie 2018 09:38

Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
Mistrzostwa Powiatu Dziewcz徠 w Unihokeja
Unihokej W Niechanowie dnia 2.02.1012 odby造 si Mistrzostwa Powiatu SZS w Unihokeja.
W Gimnazjadzie 2011/2012 udzia wzi窸y :
- Gimnazjum z Niechanowa
- Gimnazjum z Gniezna nr 1
- Gimnazjum z ㄆbowa

MISTRZYNIE POWIATU GNIE昧IE垶KIEGO

Mecze trwa造 3x10 min. Zawody rozegrano systemem "ka盥y z ka盥ym".
S璠zi by Piotr Wojciechowski.

Pierwszy mecz zagra造 Dziewczyny z Gniezna i ㄆbowa. Mecz by zaci皻y. Dobrze wiedzia造, 瞠 walcz o drugie miejsce. Spotkanie zako鎍zy這 si remisem - 4:4.

Kolejny mecz rozegra si pomi璠zy ㄆbowem a Niechanowem. Dziewczyny z niechanowskiej dru篡ny pokaza造 swoje umiej皻no軼i podczas tej gry. Pierwsza tercja przebiega豉 spokojnie ko鎍z帷 si wynikiem 0:4 , natomiast w drugiej nast徙i這 nieporozumienie pomi璠zy obron a bramkark , co zako鎍zy這 si punktem dla przeciwniczek. Zawodniczki odrobi造 strat i wrzuci造 do bramki jeszcze 2 razy pi貫czk, ko鎍z帷 tercje wynikiem 1:6.Ostatnie 10 minut dziewczyny zagra造 spokojnie i z rozwag. Mia造 5 bramek przewagi. Przeciwniczk uda這 si jeszcze raz wrzuci pi貫czk do bramki Pauliny Miko豉jczak. Magdalena Krawczyk oraz Laura Czerniak strzeli造 dwie ostatnie bramki w tym spotkaniu. Wynik ko鎍owy by zadowalaj帷y dla gospodarzy 2:8.

Ostatni mecz rozegra si pomi璠zy Niechanowem a Gnieznem. W dwudziestej si鏚mej sekundzie pierwsz bramk dla Niechanowa strzeli豉 Magdalena Krawczyk. Wynik nie zmieni si przez nast瘼ne 9 min i 33 sekundy. W przedostatniej tercji przeciwniczki zacz窸y gra bardziej agresywnie, co nie spodoba這 si niechanowskim zawodniczk. Do wy窺zego wyniku przyczyni豉 si Magdalena Krawczyk i Dominika Rogulska, kt鏎e do wyniku dorzuci造 3 punkty. Ko鎍z帷 tercj wynikiem 4:0.
Przeciwniczki by造 rozdra積ione, 瞠 nie uda這 im si zdoby ani jednego punktu. W ostatniej tercji dziewczyny z Niechanowa pokaza造 klas i utrzyma造 zerowy wynik z przeciwniczkami. Katarzyna Kasprzyk oraz kapitan dru篡ny: Magdalena Krawczyk dorzuci造 po jednej bramce. Mecz zako鎍zy si wynikiem: 6:0