Strona G堯wna · Artyku造 · Download · Kategorie News闚 13 Grudzie 2018 09:59

Kilknij TUTAJ 瞠by si zarejestrowa.

Zapomniane has這?
Wy郵emy nowe, kliknij TUTAJ.
P茛FINAΧ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MΜDSZYCH W UNIHOKEJU
Unihokej W dniach 2-3 maj [sobota i niedziela] odby造 si P茛FINAΧ MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MΜDSZYCH W UNIHOKEJU w Siedlcu.

Pierwszy mecz dziewczyny z B造skawicy rozegra造 z KS Gorce Nowy Targ. Pierwsza tercja oby豉 si bez 瘸dnych bramek.
Niestety w drugiej tercji nie by這 ju tak "kolorowo". Stracili鄉y 9 bramek. Ale w ostatniej tercji pierwsz bramk dla B造skawicy zdoby豉 Agnieszka Rekruciak. Natomiast Gorce odwdzi璚zy造 si jeszcze jedn, ostatni ju bramk. Tak wi璚 pierwszy z meczy zako鎍zy si ostatecznie wynikiem 10:1 dla dru篡ny KS Gorce Nowy Targ.

Cho podczas 獞ier熠ina堯w uda這 nam si osi庵n望 remis z Absolwentem, tym razem niestety nie. Pierwsza tercja nie by豉 jeszcze taka tragiczna. Dwie bramki dla B造skawicy strzeli豉 Aga Rekruciak po asystach Agi Kozaneckiej. Natomiast straci造鄉y 3 bramki na rzecz Siedlca. Kolejna tercja zako鎍zy豉 si wynikiem 4:1 dla Absolwenta. W ostatniej tercji nie by這 nam weso這. Siedlec pozbawi nas kolejnych 4 bramek. I tak mecz z Absolwentem Siedlec zako鎍zy si wynikiem 11:3.

Ostatni w tym dniu mecz UKS B造skawica rozegra z UKS Orkan Lud幟ierz. Pierwsz i jedyna w tym meczu bramk strzeli豉 Aga Kozanecka. Natomiast zawodniczki z Lud幟ierza na nasz bramk odda造 3 celne strza造. W drugiej i trzeciej tercji dziewcz皻a z B造skawicy straci造 po 4 bramki. Zwyci瞛c zosta UKS Orkan Lud幟ierz z ostatecznym wynikiem 11:1.

Kolejnego dnia po nocy przespanej [lub nieprzespanej ;pp] we wspania造ch domkach campingowych w Zb御zyniu reprezentantki B造skawicy rozegra造 mecz z PUKS Trzebinia. Pierwsza tercja zaowocowa豉 w dwie bramki na nasz korzy嗆. Celne strza造 oddane zosta造 przez Ani Leci雟k [naszego go軼ia z UKS Victoria Gu速owy] po asy軼ie Agnieszki Kozaneckiej oraz przez Ag Kozaneck po asy軼ie Marty Juszczak. Jednak zawodniczki z Trzebinii nie dawa造 za wygran i strzeli造 jedn bramk. W drugiej tercji bramk na nasz korzy嗆 strzeli豉 ponownie Agnieszka Kozanecka. W ostatniej ju tercji dziewczyny z dru篡ny przeciwnej ponownie pozbawi造 nas jednej bramki. Mecz zako鎍zy si wynikiem 3:2 dla UKS B造skawica Nechanowo.

Mecz z K瑿這wem by ostatnim rozegranym przez B造skawic w ci庵u turnieju. Pierwsza tercja zako鎍zy豉 si wynikiem korzystnym dla UKS Junior K瑿這wo r11; 1:0. Jednak w kolejnej tercji dziewczyny reprezentuj帷e Niechanowo wzi窸y si do pracy ;). I tak pierwszy celny strza odda豉 Aga Kozanecka po asy軼ie Agi Rekruciak, a dwa kolejne strzeli豉 Ania Leci雟ka. Ostatnia tercja zako鎍zy豉 si remisem. Bramk dla B造skawicy zdoby豉 Aga Rekruciak po asy軼ie Anny Leci雟kiej. Ostateczny wynik to 4:2 dla Niechanowa ;).